• Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• 20 października po Ślubowaniu Uczniów Klasy 1 miała miejsce Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Izabela Tokarska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Życzenia nauczycielom złożył również pan wójt Krzysztof Skowroński oraz wręczył nagrodę wójta pani Dyrektor Izabeli Tokarskiej a także pani Agnieszce Kołodziejskiej. Przewodniczący Rady Rodziców pan Marcin Dzięgielewski, także złożył w swoim przemówieniu życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły, oraz zaprosił z tej okazji na słodki poczęstunek. Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

W części artystycznej uczniowie z klasy VIII a i VIII b pod kierunkiem pana Marcina Wójcika, krótkim skeczem oraz śpiewem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

LINK DO FILMU:

• Ślubowanie uczniów klasy 1

• W naszej szkole 20 października miało miejsce ważne wydarzenie, a mianowicie Ślubowanie Uczniów Klasy 1 Akademię powitaniem rozpoczęła pani dyrektor Izabela Tokarska. Mali uczniowie z tej okazji przygotowali przedstawienie, gdzie z pomocą służyli im starsi koledzy i koleżanki z klasy 4 ( Samanta Surma, Nikola Szcześniak, Alicja Bandos) i 8 ( Adrian Gajek, Paweł Papuga, Izabela Skorupska, Maria Kosmowska). Były piękne wierszyki, życzenia, podziękowania i medale , było też wiele piosenek nawiązujących do zadań, które musieli wykonać pierwszacy, aby wejść w szeregi uczniów naszej szkoły. Po złożeniu uroczystego ślubowania, pani dyrektor dokonała pasowania i wraz z wychowawczynią panią Wiolettą Charążką wręczyła uczniom dyplomy. Po uroczystości zaproszeni goście oraz uczniowie klas 1-3 udali się na poczęstunek i zabawę taneczną zorganizowaną przez rodziców uczniów klasy 1